Baseball

Wednesday, April 9

Leipsic at Shawnee, 5 p.m.

Ottoville at Miller City, 5 p.m.

Continental at Columbus Grove (PCL), 5 p.m.

Fort Jennings at Crestview, 5 p.m.

Thursday, April 10

Ottawa-Glandorf at Liberty-Benton, 5 p.m.

Fort Jennings at Leipsic (PCL), 5 p.m.

Pandora-Gilboa at Kalida (PCL), 5 p.m.

Columbus Grove at Paulding (NWC), 5 p.m.

Cory-Rawson at Miller City, 5 p.m.

Friday, April 11

Bath at Ottawa-Glandorf (WBL), 5 p.m.

Pandora-Gilboa at Arlington (BVC), 5 p.m.

Saturday, April 12

Ottawa-Glandorf, Patrick Henry at Fairview, 11 a.m.

Hicksville at Leipsic (DH), 11 a.m.

Continental at Antwerp, 11 a.m.

Fort Jennings at Fort Recovery (DH), 11 a.m.

Kalida at Crestview (DH), 2 p.m.

Monday, April 14

Ottawa-Glandorf at Wayne Trace, 5 p.m.

Leipsic at Cory-Rawson (BVC), 5 p.m.

Ottoville at Continental (PCL), 5 p.m.

Liberty-Benton at Pandora-Gilboa (BVC), 5 p.m.

Spencerville at Columbus Grove (NWC), 5 p.m.

Fort Jennings at Miller City (PCL), 5 p.m.

Delphos St. John’s at Kalida, 5 p.m.

Tuesday, April 15

Ottawa-Glandorf at Van Wert (WBL), 5 p.m.

Delphos Jefferson at Ottoville, 5 p.m.

Pandora-Gilboa at Columbus Grove (PCL), 5 p.m.

Arlington at Kalida, 5 p.m.

Miller City at McComb, 5 p.m.

Softball

Wednesday, April 9

Shawnee at Ottoville, 5 p.m.

Miller City at Delphos Jefferson, 5 p.m.

Leipsic at Pandora-Gilboa (PCL), 5 p.m.

Friday, April 11

Ottawa-Glandorf at Bath (WBL), 5 p.m.

Columbus Grove at Marion Local, 5 p.m.

Continental at Lincolnview, 5 p.m.

Pandora-Gilboa at Arlington (BVC), 5 p.m.

Saturday, April 12

Columbus Grove at Ottawa-Glandorf (DH), 11 a.m.

Ottoville at Leipsic (PCL), 2 p.m.

Monday, April 14

Miller City at Ottawa-Glandorf, 5 p.m.

Leipsic at Cory-Rawson (BVC), 5 p.m.

Liberty-Benton at Pandora-Gilboa (BVC), 5 p.m.

Spencerville at Columbus Grove (NWC), 5 p.m.

Continental at Tinora, 4:30 p.m.

Tuesday, April 15

Van Wert at Ottawa-Glandorf (WBL), 5 p.m.

Bluffton at Leipsic, 5 p.m.

Ada at Ottoville, 5 p.m.

Miller City at Columbus Grove (PCL), 5 p.m.

Kalida at Continental (PCL), 5 p.m.

Track and Field

Thursday, April 10

Fort Jennings, Pandora-Gilboa, Temple Christian at Ottoville, 4:30 p.m.

Friday, April 11

Ottawa-Glandorf at Bath Invitational, 4:30 p.m.

Leipsic boys at Bobcat Invitational, 4:30 p.m.

Columbus Grove at Bearcat Relays, 4 p.m.

Continental at Eisenhart Invitational, 4 p.m.

Tuesday, April 15

Ottawa-Glandorf at Defiance, 5 p.m.

Leipsic at Patrick Henry, 4:30 p.m.

Ottoville at Ayersville, 4:30 p.m.

Pandora-Gilboa at St. Wendelin, 4:30 p.m.

Continental at Lincolnview, 4:30 p.m.

Fort Jennings at Lima Perry, 5 p.m.

Boys Tennis

Friday, April 11

Ottawa-Glandorf at Lima Bath (WBL), 4:30 p.m.

Saturday, April 12

Ottawa-Glandorf at Lima Invitational, 11 a.m.

Monday, April 14

Napoleon at Ottawa-Glandorf, 4:30 p.m.

Tuesday, April 15

Van Wert at Ottawa-Glandorf (WBL), 4:30 p.m.