Baseball

Wednesday, April 23

Leipsic at Van Buren (BVC), 5 p.m.

Ottoville at Lima Central Catholic, 5 p.m.

Cory-Rawson at Pandora-Gilboa (PCL)

Fort Jennings at Bluffton, 5 p.m.

Thursday, April 24

Columbus Grove at Ada (NWC), 5 p.m.

Liberty-Benton at Miller City, 5 p.m.

Friday, April 25

Defiance at Ottawa-Glandorf (WBL), 5 p.m.

Ottoville at Pandora-Gilboa (PCL), 5 p.m.

Columbus Grove at Kalida (PCL), 7 p.m.

Crestview at Continental, 5 p.m..

Saturday, April 26

Leipsic at Pandora-Gilboa (DH), 11 a.m.

New Riegel at Columbus Grove (DH), 10 a.m.

Continental at Ayersville Invitational, 10 a.m.

Kalida at Patrick Henry (DH), 11 a.m

Monday, April 28

Arlington at Leipsic (BVC), 5 p.m.

Ottoville at Fort Jennings (PCL), 5 p.m.

Columbus Grove at Crestview (NWC), 5 p.m.

Continental at Miller City (PCL), 5 p.m.

Ayersville at Kalida, 5 p.m.

Tuesday, April 29

Ottawa-Glandorf at Kenton (WBL), 5 p.m.

Leipsic at Kalida (PCL), 5 p.m.

Ada at Pandora-Gilboa, 5 p.m.

Liberty-Benton at Columbus Grove, 5 p.m.

Fort Jennings at Spencerville, 5 p.m.

Miller City at Lincolnview, 5 p.m.

Softball

Wednesday, April 23

Leipsic at Van Buren (BVC), 5 p.m.

Lincolnview at Ottoville, 5 p.m.

Cory-Rawson at Pandora-Gilboa (BVC), 5 p.m.

Columbus Grove at Elida, 5 p.m.

Kalida at Miller City (PCL), 5 p.m.

Thursday, April 24

Ottawa-Glandorf at Findlay, 5 p.m.

Columbus Grove at Ada (NWC), 5 p.m.

Liberty-Benton at Miller City, 5 p.m.

Friday, April 25

Ottawa-Glandorf at Defiance (WBL), 5 p.m.

Miller City at Ottoville (PCL), 5 p.m.

Leipsic at Pandora-Gilboa (PCL), 5 p.m.

Columbus Grove at Continental (PCL), 5 p.m.

Kalida at Crestview, 5 p.m.

Saturday, April 26

Vanlue at Columbus Grove, 11 a.m.

Kalida at Patrick Henry (DH) 11 a.m.

Continental at Ayersville Invitational, 11 a.m.

Monday, April 28

Ottawa-Glandorf at St. Marys (WBL), 5 p.m.

Arlington at Pandora-Gilboa (BVC), 5 p.m.

Vanlue at Pandora-Gilboa (PCL), 5 p.m.

Columbus Grove at Crestview (NWC), 5 p.m.

Miller City at Continental (PCL), 5 p.m.

Kalida at Van Wert, 5 p.m.

Tuesday, April 29

Kenton at Ottawa-Glandorf (WBL), 5 p.m.

Ottoville at Delphos Jefferson, 5 p.m.

Ada at Pandora-Gilboa, 5 p.m.

Columbus Grove at Leipsic (PCL), 5 p.m.

Continental at Bryan, 5 p.m.

Allen East at Kalida, 5 p.m.

Miller City at Cory-Rwson, 5 p.m.

Track and Field

Thursday, April 24

Ottoville at Continental, 4:30 p.m.

Friday, April 25

Ottawa-Glandorf at Wapakoneta Relays, 4:30 p.m.

Saturday, April 26

Leipsic, Pandora-Gilboa at Hardin Northern Invitational, 9 a.m.

Fort Jennings, Ottoville at Delphos St. John’s Invitational, 9 a.m.

Columbus Grove, Continental at Diller Invitational, 9 a.m.

Tuesday, April 29

Ottawa-Glandorf at Columbus Grove, 5 p.m.

Continental at Ayersville quad, 4:30 p.m.

Fort Jennings at Bluffton, 4:30 p.m.

Boys Tennis

Thursday, April 24

Bluffton at Ottawa-Glandorf, 4:30 p.m.

Friday, April 25

Ottawa-Galndorf at Defiance (WBL), 5 p.m.

Monday, April 28

Archbold at Ottawa-Glandorf, 5 p.m.

Tuesday, April 29

Kenton at Ottawa-Glandorf (WBL), 4:30 p.m.