Here is a look at Saturday's sports scores for Putnam County teams:

Golf
Springbrook Invitational

1. Rossford 303; 2. Liberty-Benton 306; 3. Kalida 310; 12. Ottawa-Glandorf 365; 13. Ottoville 370; 14. Leipsic 375.

Local top Individuals

4. Zach Erhart, Kalida, 73; 8. Jeff Knueve, Kalida, 76; 12. Wesley Markward, Ottoville 77; 14. Eric Parys, Ottawa-Glandorf, 78.

Girls Soccer

Fort Jennings 1, Delphos St. John's 1
Riverdale 6, Continental 3

Boys Soccer
Fort Jennings 3, Bluffton 1

Volleyball

Patrick Henry Tri

Columbus Grove 2, Pettisville 1
Columbus Grove 2, Patick Henry 1

Miller City tri

Miller City 2, Continental 1
Upper Scioto Valley 2, Miller City 1

Cross Country

Seneca East Invitational

Boys Orange Division

Results
1. New London 71; 2. Seneca East 73; 3. Smithville 82; 4. Columbus Grove 121.

Top Runners
7. Colton Grothaus 17:10.01; 19. Bryce Sharrits 18:08.12.

Girls Orange Division
1. New London 81; 2. Mohawk 94; 3. Hopewell-Loudon 104; 4. Columbus Grove 134.

Top Runners
5. Taylor Ellerbrock 21:27.99.

Defiance Early Bird Invitational
No team scores

Top O-G runners
Boys
44. Jon Basinger 19:30.84.

Girls
40. Jill Rosselit 23:56.10.

Delphos Blue Jay Invitational

Boys Results
1. New Bremen 48; 2. Lincolnview 49; 3. Anna 81; 6. Kalida 216; 9. Pandora-Gilboa; 11. Ottoville 285.

Top Runners

14. Grant Lugibihl (P-G) 18:36.0; 25. Adam von der Embse (Kalida) 19:23; 28. Grant Zeller (Kalida) 19:38; 43. Cody Kemper (Ottoville) 20:27.62; 44. Eric Von Sossan (Ottoville) 20:30; 48. Caleb Siebeneck (Kalida), 20:51.

Girls Results
1. Liberty-Benton 64; 2. New Bremen 78l 3. Pandora-Gilboa 101; 4. Kalida 124.

Top runners
3. Olivia Velasquez (P-G) 21:01; 5. Breana Hovert (P-G) 21:22; 11. Sarah Beechboard (P-G) 22:08; 13. Katelyn Siebeneck (Kalida) 22:13; 21. Kristen Fortman (Kalida) 23:27; 25. Kelley Doepker (Kalida) 23:48; 31. McMenna Bryne (Ottoville) 24:28; 36. Elizabeth Luersman (Ottoville) 24:56; 47. Mikki Smith (Kalida) 25:56; 48. Becca Brinkman (Kalida) 25:56.